rok szkolny 2022/23

Imię i nazwisko

Kontakt

Funkcja

Nauczany przedmiot 

Majchrzak Łucja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor ZSP

język rosyjski

Bałdyka Magdalena

m.baldyka@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe ekonomiczne

Barasińska Urszula

u.barasinska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wiedza o kulturze

 

Bartczak Katarzyna

 

k.bartczak@zspszczercow.pl

 

nauczyciel

 

wychowawca kl. I TEA

 

język angielski

Belica Krzysztof

k.belica@zspszczercow.pl

nauczyciel

 

wychowanie fizyczne

Butniak Małgorzata

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

wychowawca kl. III BS

matematyka, fizyka

Dobrakowska Magdalena

m.dobrakowska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. II TI

historia, WOS, historia i społeczeństwo

Dobrowolski Janusz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

informatyka

Dorosławska Agnieszka

a.doroslawska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. II TPE

matematyka, chemia

Frach Renata

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

język polski

Gibas Dariusz

d.gibas@zspszczercow.pl

nauczyciel

religia

Gocałek Krzysztof

k.gocalek@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. IV TE5

przedmioty zawodowe architektura krajobrazu, biologia

Hetman-Nowak Agnieszka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

język polski

Hofman Izabela

i.hofman@zspszczercow.pl

nauczyciel

język rosyjski

Jabłońska Magdalena

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

wychowawca kl. 2TI

język angielski

Kamieniak Dariusz

d.kamieniak@zspszczercow.pl

nauczyciel

 

przedmioty zawodowe informatyczne

Kamiński Łukasz

l.kaminski@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka

Kędziak Anna

a.kedziak@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. I BSB

przedmioty zawodowe ekonomiczne

podstawy przedsiębiorczości

Kieruzel Sebastian

s.kieruzel@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. I TP

przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka

Kociuga Czesława

c.kociuga@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. III TPE

matematyka

Krakowska Beata

b.krakowska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. I TI

fizyka, matematyka

Kucharska Agnieszka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

 

doradca zawodowy, opiekun praktyk

Łuźniak Sylwia

s.luzniak@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. II LO

wychowanie fizyczne

Majchrzak Patrycja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

wychowawca kl. IBSA

przedmioty zawodowe ekonomiczne

Mikołajewska Barbara

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

wychowanie do życia w rodzinie

Noweta Grażyna

g.noweta@zspszczercow.pl

nauczyciel

biologia

 

Osińska Małgorzata

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

wychowawca kl. III LO

geografia, EDB

Osuchowska Marzena

m.osuchowska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. ILOB

język angielski

Palus Krzysztof

k.palus@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne

Rakus Aleksandra

a.rakus@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. IV LO4

 

historia, WOS, historia i społeczeństwo

Rogaczewska Katarzyna

k.rogaczewska@zspszczercow.pl

nauczyciel

język niemiecki

Rosiak Aleksandra

a.rosiak@zspszczercow.pl

nauczyciel

chemia

Sadziński Piotr

p.sadzinski@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowanie fizyczne

Salamon Marta

m.salamon@zspszczercow.pl

nauczyciel

język niemiecki

Sieradzka Magdalena

m.sieradzka@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. IV TIE

język polski

Skalska-Król Natalia

n.skalska@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca II BS

język angielski

Soboń-Stanisz Katarzyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

język polski

 

Studzińska Magdalena

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

geografia

Swędrak Małgorzata

m.swedrak@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. I LOA

język polski

Synowiec Agnieszka

a.synowiec@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. IV TI5

język angielski

Uniszewska Agnieszka

a.uniszewska@zspszczercow.pl

nauczyciel

biologia

Wejchenig-Wojciechowska Karolina

k.wejchenig@zspszczercow.pl

psycholog

 

Ks. Warecki Bogdan 

b.warecki@zspszczercow.pl

nauczyciel

religia

Wesołowski Michał

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne

Węglewska Julia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

psycholog specjalny

 

Wrzosek Kamil

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne 

 

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?