60-lecie szkoły


     15 marca odchodziliśmy jubileusz 60-lecia naszej szkoły. Po mszy św. dalsza część uroczystości odbyła się w hali sportowej przy ZSP w Szczercowie, podczas której przedstawiono historię szkoły. Mówiła o niej zarówno pani Łucja Majchrzak – obecny dyrektor, jak i poprzedni dyrektorzy. Akademię uświetniło swoją obecnością wielu gości i absolwentów. W części artystycznej na tle pięknej dekoracji zaprezentowali swe różnorodne talenty i umiejętności uczniowie. Prowadzili uroczystość, recytowali, odgrywali scenki, śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach muzycznych. Na zakończenie do hali wjechał olbrzymi tort, którym wszystkich częstowano.

Po uroczystości można było udać się na wzbudzający nie mniejsze emocje sentymentalny spacer po szkole. Wspomnienia budziły m. in. wystawy zdjęć, kroniki szkolne oraz prezentacje multimedialne. Przygotowany poczęstunek regenerował siły gości. Spotkania absolwentów trwały do wieczora.


  

 


   

           

  

 

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?