Psycholog

Psycholog

Karolina Wejchenig-Wojciechowska

tel. 501 968 600

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: http://www.116111.pl/

Informacje dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie: http://www.niebieskalinia.pl/

 

Materiały:

Poradnik przeznaczony jest dla wszystkich rodziców. Dla tych, którzy już zetknęli się z używaniem przez dzieci narkotyków, a także dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej, choć nie mają tego problemu. Publikacja ta kierunkowana jest zarówno na zwiększenie wiedzy jak również zwiększenie umiejętności wychowawczych. Porusza m.in. zagadnienia związane ze zjawiskiem odurzania się lekami, używaniem marihuany, „dopalaczy” oraz przeciwdziałaniu im poprzez nawiązywanie poprawnych relacji z dorastającym dzieckiem.

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 30 kwietnia 2013 r. w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach

Moje dziecko w przedszkolu i szkole

Poradnik dla rodziców uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Zapraszamy do lektury:

 

Mamy przyjemność poinformować, iż nasza szkoła po raz piąty przystąpiła do udziału w programie edukacyjno-profilaktycznym "ARS, czyli jak dbać o miłość" we współpracy z SANEPID w Bełchatowie.Zachęcamy do zapoznania się z ulotkami zarówno dla rodziców, jak i uczniów.

ulotka dla rodziców

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?