Zostań uczniem szkoły z ponad 50 letnią tradycją!

Nieprzerwanie od 1959 roku, kształcimy uczniów z zachowaniem najwyższych standardów.

Bogata oferta edukacyjna

Profesjonalna kadra nauczycielska

Szeroki wybór zajęć pozalekcyjnych

Stypendia dla najzdolniejszych

hala

Uczniowie naszej szkoły korzystają z nowoczesnej hali sportowej oraz boisk zewnętrznych

Część sportowa hali to kompleks składający się z: boiska z trybunami, siłowni z salką fitness, sauny z pokojem wypoczynkowym, szatni, magazynów sportowych i pomieszczeń dla trenerów.
    Na terenie szkoły znajdują się również boiska do: piłki nożnej , koszykówki i siatkówki oraz bieżnia.
    pracownie

Oferujemy multimedialne pracownie przedmiotowe wyposażone w tablice interaktywne i nowoczesny sprzęt.

Posiadamy wszystkie pomoce dydaktyczne zalecane w programach nauczania zarówno przedmiotów zawodowych jak i ogólnokształcących. Uczniowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu na terenie szkoły.

Dlaczego my?

Przekonaj się dlaczego warto wybrać właśnie naszą szkołę.

Multimedialne pracownie przedmiotowe wyposażone w tablice interaktywne i nowoczesny sprzęt
    Nowoczesne pracownie komputerowe i architektury krajobrazu
    Dostęp do bezpłatnego Internetu na terenie szkoły
    Zajęcia integracyjne dla klas I
    Dofinansowanie wycieczek
    Dofinansowanie kursów prawa jazdy
    Stypendia dla najzdolniejszych (bez względu na miejsce zamieszkania)
    Liczne konkursy z cennymi nagrodami
    Bogata oferta edukacyjna
    Profesjonalna kadra nauczycielska
    Szeroki wybór zajęć pozalekcyjnych
    Kursy pierwszej pomocy
    liceum

Liceum Ogólnokształcące

Nauka trwa 3 lata i kończy się egzaminem maturalnym. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór profili kształcenia.
    technikum

Technikum Informatyczne

Nauka trwa 4 lata i kończy się egzaminem maturalnym. W trakcie nauki uczeń zdaje egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe i uzyskuje tytuł technika.
    zasadnicza szkoła zawodowa

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

Nauka trwa 3 lata i kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe lub egzaminem czeladniczym (w zależności od zawodu).
    Młodzież trzy dni uczy się w szkole a w dwa pozostałe odbywa praktyki zawodowe u pracodawcy.
    stypendia

Stypendia dla najzdolniejszych

Uczniowie naszej szkoły otrzymują stypendia motywacyjne za wyniki w nauce

w zależności od średniej bez względu na miejsce zamieszkania

• 4,51 - 4,75 - do 300zł
    • 4,76 - 5,00 - do 500 zł
    • powyżej 5,00 - do 700 zł

oraz dla laureatów konkursów i olimpiad przedmiotowych na szczeblu conajmniej wojewódzkim (do 500zł).

Obiady oraz stołówka

W szkole znajduje się świetlica oraz bufet, który oferuje również smaczne dania obiadowe.
    Uczniowie korzystają z obiadów (cena obiadu wynosi około 2,80 zł).
    W naszej szkole kazdy uczeń może również nieodpłatnie w czasie przerwy obiadowej napić się gorącej herbaty.

posiłki na stołówce