Aktualności

Kangur matematyczny - wyniki


Kangur matematyczny

 

16 marca 2023r. został przeprowadzony w naszej szkole międzynarodowy konkurs matematyczny ,,KANGUR MATEMATYCZNY 2023”. Wzięło w nim udział 18 uczniów: 8 w kategorii JUNIOR (klasa 1 i 2 LO i technikum) oraz 10 w kategorii STUDENT (klasa 3 i 4 LO i technikum). Konkurs miał na celu praktyczne sprawdzenie posiadanych wiadomości i umiejętności logicznego myślenia podczas rozwiązywania podanych zadań. Maksymalna liczba punktów do zdobycia w konkursie to 150.

Wszyscy uczniowie bezpośrednio po napisaniu konkursu otrzymali upominki.

Szkolnym koordynatorem konkursu jest pani Agnieszka Dorosławska.

 

Wyróżnienie otrzymali:

Kategoria JUNIOR -  Kacper Kowalski – kl. 2 TPEA ( uzyskał 95,75 punktów),

Kategoria STUDENT – Oliwier Jagielski – kl. 3 TPE ( uzyskał 93,25 punktów).

Wyróżnieni uczniowie otrzymają nagrody na koniec roku szkolnego.


 

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?