Aktualności

Projekt dotacyjny dla pełnoletnich uczniów

Szanowni Państwo,

 

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza pełnoletnich uczniów, mających pomysł na założenie własnej firmy, do udziału w projektach dotacyjnych, gdzie możliwe jest uzyskanie bezzwrotnej dotacji w wysokości ponad 38 tys. zł.

Projekty skierowane są do osób w wieku 18-29 lat, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego, spełniających kryterium utraty zatrudnienia wskutek pandemii, co oznacza zakończenie dowolnej umowy zatrudnienia (o pracę, staż/ praktyki w formie umowy o pracę, zlecenie, dzieło) w okresie po 1 marca 2020 a przed dniem złożenia formularza rekrutacyjnego.

 

Szczegółowe informacje udostępniamy na naszych stronach:

https://larr.pl/mlodzi-na-start-dofinansowanie-na-wlasna-dzialalnosc

https://larr.pl/mlodzi-na-start-2-dotacja-subregion-sieradzki

oraz pod numerem telefonu: 42 208 92 11

i za pośrednictwem adresów mailowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?