Aktualności

Sukcesy w konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”

 

 

Dnia 28.04.2022 r.  nasze uczennice, Natalia Rogalewicz z kl. IV TIE i Julia Sekieta z kl. III TIE reprezentowały naszą szkołę w etapie centralnym konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik.  Dziewczyny reprezentowały województwo łódzkie na etapie centralnym, gdzie rywalizowały z 48 uczestnikami konkursu, wyłonionych z wszystkich województw w całej Polsce, ale tak naprawdę spośród 8000 uczestników etapów szkolnych konkursu. Jest nam niezmiernie miło pogratulować dziewczynom za trud i wysiłek, który włożyły w przygotowanie do konkursu, natomiast w szczególności należy pogratulować naszej ekonomistce Julii Sekiecie za zajęcie III miejsca w Polsce w etapie centralnym konkursu oraz za wygraną nagrodę pieniężną w wysokości 1350 zł, która, miejmy nadzieję, jest i będzie motywacją do dalszej nauki w przyszłości.  

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce. 

Innych uczestników również zapraszamy do udziału w konkursach, ponieważ ekonomia jest bardzo  ciekawa i ważna, zarówno w życiu gospodarczym, jak i społecznym. 

 

Dziękujemy i gratulujemy. 


© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?