Aktualności

Harmonogram konsultacji dla maturzystów od 25.05.2020 r. do 7.06.2020r.

Drogi Absolwencie,

§  Otrzymujesz możliwość konsultacji indywidualnych lub grupowych. Zapoznaj się z ich harmonogramem.

§  Nie umawiaj się na konsultacje, jeżeli jesteś chory lub w Twoim domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.

§  Jeżeli umówiłeś się na konsultacje, a nie możesz przyjść, zgłoś ten fakt do sekretariatu szkoły przynajmniej na 2 godz. przed ich rozpoczęciem– nauczyciel będzie mógł zaprosić w zastępstwie innego ucznia.

§  Zabieraj do szkoły własny zestaw podręczników i przyborów. W szkole nie będziesz mógł ich pożyczać od innych uczniów.

§  W drodze do i ze szkoły korzystaj z osłony na usta i nos oraz zachowuj dystans społeczny.

§  Przed wejściem do szkoły obowiązkowo zdezynfekuj ręce, a jeżeli masz przeciwskazania zdrowotne do stosowania środków do dezynfekcji natychmiast umyj ręce.

§  Z szatni korzystaj według zasad ustalonych przez dyrektora szkoły. 

§  Bezwzględnie stosuj zasady higieny: często myj ręce wodą z mydłem i nie podawaj ręki na powitanie, zachowuj dystans, a także unikaj dotykania oczu, nosa i ust.

§  Zwracaj uwagę na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania. Stosownie zwracaj uwagę innym w tym zakresie.

§  Unikaj większych skupisk uczniów, zachowuj dystans przebywając na korytarzu, w toalecie, innych pomieszczeniach wspólnych oraz na terenie szkoły.

§  Jeżeli korzystasz z biblioteki szkolnej, wcześniej zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami wypożyczania książek.

Harmonogram konsultacji dla maturzystów od 25.05.2020 r. do 07.06.2020r.

UWAGA DODATKOWY TERMIN Z MATEMATYKI 29.05.2020 GODZ. 8:00

(Obecność należy potwierdzić zgodnie z poniższymi informacjami)

 

Przedmiot

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Sala

Język polski

K. Kamińska

Czwartek

15:30

3

M. Sieradzka

czwartek

15:00

świetlica

Matematyka

Cz. Kociuga

wtorek

10:00

1

Chemia

A. Dorosławska

Środa

15:00

12

Biologia

G. Noweta

czwartek

15:00

10

Język angielski

M. Osuchowska

czwartek

15:30

Sz.1

A. Synowiec

środa

15:30

Sz.2

N. Skalska

środa

15:30

4

K. Bartczak

wtorek

15:30

Sala egzaminacyjna

Historia

M. Dobrakowska

wtorek

14:30

2

Wos

M. Dobrakowska

wtorek

15:30

2

                        Informatyka      

T. Rosiak

wtorek

15.00

14

Fizyka

B. Krakowska

środa

15.00

15

 

Drodzy Absolwenci!
Prosimy o potwierdzenie swojej obecności w przeddzień konsultacji do godz. 14.00 poprzez przesłanie wiadomości  na adres sekretariatu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Należy oczekiwać potwierdzenia z sekretariatu do godz. 15.00. W przypadku niemożności dotarcia na konsultacje mimo zgłoszenia, należy poinformować o tym sekretariat przynajmniej na 2 godz. przed rozpoczęciem konsultacji. Prosimy o zapoznanie się z załączonymi procedurami bezpieczeństwa i ścisłe ich przestrzeganie!
We wtorek od godz.15.20 do godz. 16.20 oraz w czwartek od godz. 15:00 do godz. 16:00 istnieje także możliwość  skorzystania z biblioteki.
Prosimy o zapoznanie się z załączonymi  Zasadami korzystania z biblioteki szkolnej w ZSP w Szczercowie obowiązującymi  od 25.05.2020 r.

 

Zasady korzystania z biblioteki szkolnej w ZSP w Szczercowie od 25.05.2020 r.

1.       Z biblioteki można korzystać w wyznaczonych terminach dostępności bibliotekarza po potwierdzeniu swojej obecności w przeddzień wizyty do godziny 14:00 poprzez przesłanie wiadomości na adres sekretariatu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "biblioteka" 

2.       Czytelnik wchodzący do biblioteki szkolnej powinien mieć zasłonięte usta i nos oraz ubrane rękawiczki ochronne.

3.       W bibliotece może przebywać jednocześnie jeden użytkownik.

4.       Czytelnicy oczekujący na wejście do pomieszczenia bibliotecznego pozostają na korytarzu  i bezwzględnie zachowują dwumetrowe odległości między sobą.

5.       W czasie pobytu w bibliotece należy zachować bezpieczną odległość 2 m pomiędzy czytelnikiem a bibliotekarzem.

6.       Uczeń dokonujący zwrotu książek wkłada je do przygotowanego pudła oznaczonego datą ich przyjęcia. Zbiory te podlegają trzydniowemu okresowi kwarantanny.

7.       Uczeń może także wypożyczyć książki na okres wakacji. Wskazane pozycje podaje mu bibliotekarz. Obowiązuje całkowity zakaz dostępu dla czytelników do zbiorów książek na półkach.

 

8.       Korzystanie z biblioteki szkolnej w okresie epidemii ma charakter dobrowolny. Wypożyczone wcześniej i nieoddane przez uczniów książki można zatrzymać na okres wakacji i oddać dopiero na początku nowego roku szkolnego.

 

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?