Aktualności

Komunikat dla uczniów kończących naukę w szkole

 

UWAGA

Uczniom klas: III LO, IV TI oraz IV TEA przypominam o konieczności rozliczenia się z biblioteką szkolną przed odbiorem świadectw. W obecnej chwili w domu macie razem ponad 100 książek.

Szczegółowy wykaz rozesłałam każdej klasie przez e-dziennik. Proszę sprawdzić, czy macie wszystkie wymienione pozycje. Gdy już będzie wiadomo, jak i kiedy będziecie odbierać świadectwa, trzeba będzie zwrócić wcześniej wypożyczone książki.

Oczekuję od każdego z Was informacji zwrotnej przez e-dziennik do 14 kwietnia, czy wszystko się zgadza. W przypadku rozbieżności proszę wskazać, co się nie zgadza. Spróbujemy wyjaśnić przypadki szczególne. Książki zagubione lub zniszczone należy odkupić (ten sam tytuł). Gdyby ktoś miał jakąś nadliczbową pozycję, niewskazaną w wykazie, będę wdzięczna za informację i zwrot książki; może tego utworu ktoś bezskutecznie szuka w domu.

Życzę zdrowych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych.

Zostańcie w domu.

Bibliotekarz szkolny

Małgorzata Swędrak

 

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?