Aktualności

Wycieczka do kina

Trochę inaczej o odzyskaniu niepodległości przez Polskę - film „Piłsudski”

Dnia 23 września klasy I LO 4 i II LO wybrały się na do kina na film pt. „Piłsudski”. Dzięki seansowi uczniowie mogli lepiej poznać zarówno historię odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, ale także losy Józefa Piłsudskiego zanim stał się marszałkiem Polski. Życie Marszałka, także to prywatne, nie często opisywane jest w podręcznikach szkolnych, a film o nim z pewnością pomógł zrozumieć motywy działania wielkiego działacza niepodległościowego, o którym uczymy się dziś na lekcjach historii.


 

 

 

 


 

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

18 luty 2020
03 luty 2020
10 styczeń 2020
© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?