Aktualności

SALON MATURZYSTÓW

     W dniu 23 .09. 2019 r. uczniowie klasy trzeciej liceum i klas czwartych technikum wzięli udział 
w corocznym  SALONIE MATURZYSTÓW Perspektywy 2019, który odbył się w Centrum Dydaktycznym na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.W nowoczesnych salach wykładowych młodzież spotkała się z ekspertami z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi. W trakcie tego spotkania uczniowie obejrzeli prezentację na temat egzaminu maturalnego w roku 2020 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych oraz poznali narzędzia komunikacji marketingowej, które pozwolą osiągnąć sukces na maturze ustnej. Uczelnie z Łodzi i innych miast akademickich przedstawiły maturzystom swoją ofertę studiów. Była to okazja do zapoznania się zasadami rekrutacji, planowanymi nowymi kierunkami studiów i warunkami studiowania. Na salonie prezentowały się m. in. Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Śląski, Politechnika Wrocławska, Społeczna Akademia Nauk oraz wiele innych. Uczniowie, którzy wypełnili ankietę na stronie www.perspektywy.pl/informator oraz wydrukowali potwierdzenie otrzymali bezpłatny egzemplarz Informatora dla Maturzystów 2020. Salon Maturzystów dostarczył uczniom dużej dawki dobrej energii i zapału do nauki. 

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

18 luty 2020
03 luty 2020
10 styczeń 2020
© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?