Aktualności

Czytanie bajek przedszkolakom

Czytanie bajek przedszkolakom

Dnia 27 maja 2019 roku uczennice I klasy liceum po raz ostatni w tym roku szkolnym odwiedziły maluchów z Samorządowego Przedszkola w Szczercowie w ramach akcji „Poczytaj mi przyjacielu”. Dzieci wysłuchały dwu bajek: „Trzy małe świnki” i „Świniopas”.

Po przeczytaniu lektury słuchacze ochoczo odpowiadali na pytania i wyrażali odczucia na temat historii.

Przez cały czas trwania akcji cztery uczennice - Patrycja Papuga, Karolina Rogaczewska, Alicja Komór oraz Aleksandra Świtoń przeczytały wiele utworów, takich jak „Czerwony Kapturek”, „Dziewczynka z zapałkami” czy „Ptasie radio”. Spotkania dostarczyły maluchom rozrywki, ale też edukacji, pomagając zrozumieć otaczający ich świat.   

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku także uda nam się zaskoczyć naszych słuchaczy ciekawymi opowieściami Andersena, braci Grimm czy innych twórców.

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

30 grudzień 2019
18 grudzień 2019
© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?