Aktualności

Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

W dniu 5 marca 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. Komisji Edukacji Narodowej w Łodzi odbył się etap regionalny VI edycji  Ogólnopolskiego konkursu wiedzy „Poznaj swoje prawa w pracy”, którego celem jest popularyzowanie wiedzy z zakresu prawnej ochrony w tym bezpieczeństwa i higieny pracy.  Organizatorem konkursu był Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi, który dzięki uprzejmości i zaangażowaniu pracowników oraz uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 w Łodzi, zaprosił uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego, laureatów etapów szkolnych, do udziału w konkursie.

Do konkursu przystąpiło 65 uczniów z 36 szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązanie pisemnego testu składającego się z 35 pytań (za każdą prawidłową odpowiedź był przyznawany 1 punkt). Czterech uczniów, którzy uzyskali największą liczbę  punktów, rywalizowało w dogrywce, która ostatecznie zadecydowała o wyłonieniu zwycięzców.

Nas reprezentowali: Sandra Sikorska, kl. III TEA  oraz Adrian Storczyk, kl. IV TIE. Uczniowie otrzymali dyplomy podziękowania za udział w konkursie i godnie reprezentowali Naszą Szkołę. 
 

 

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

Dziennik

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?