Aktualności

Spełniły swoje marzenia!

Już po raz kolejny młodzież naszej szkoły wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Literackim „Pudełko Moich Marzeń” w Zduńskiej Woli. Uczniowie z całej Polski przysyłali swoje prace, wpłynęło ich ponad 80 w kategorii literackiej i ponad 200 w kategorii plastycznej. Wśród laureatów znalazły się aż 3 dziewczyny z ZSP w Szczercowie. Agata Jędrychowska z II LO zajęła II miejsce, Kinga Cimcioch z III TIE - III miejsce, natomiast Aleksandra Świtoń z I LO zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy!

Opiekunowie:

Karolina Kamińska

Krzysztof Gocałek

Małgorzata Swędrak

 

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

Dziennik

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?