Aktualności

Nasza uczennica najlepszą recenzentką w powiecie!

 

14 grudnia 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie i podsumowanie XX Konkursu Literackiego „Książki na medal” w Bełchatowie.  Uczennica klasy III liceum Danuta Masłowska zajęła I miejsce wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.  Przewodniczący jury Andrzej Dębkowski podkreślił wysoki, wyrównany poziom nadesłanych prac. Zwrócił też uwagę na dojrzałość, niezależność sądów i wnikliwość omówienia wybranych przez młodzież pozycji. Tym bardziej zatem cieszy sukces Danusi, która pod kierunkiem pani Magdaleny Sieradzkiej napisała recenzję powieści Stephena Kinga „Sklepik                z marzeniami”.                                                                

Gratulujemy!

Małgorzata Swędrak

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

Dziennik

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?