Aktualności

Wyniki Olimpiady Statystycznej

 

Po raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w Olimpiadzie Statystycznej organizowanej przez  Główny Urząd Statystyczny we współpracy z Polskim Towarzystwem Statystycznym. Pierwszy etap czyli Zawody szkolne już za nami. Uczennice uzyskały wymaganą ilość punktów z testu on-line i zakwalifikowały się do kolejnego etapu Olimpiady, jakim są Zawody Okręgowe.

Do kolejnego etapu przechodzą 

  • Sandra Sikorska
  • Kinga Szulc

Gratulujemy ! Dziękujemy uczestniczkom za przygotowanie się i odwagę w podjemowaniu nowych wyzwań !

 

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

11 październik 2019
09 październik 2019
04 październik 2019

Dziennik

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?