Aktualności

„FINAL FIVE”

W dniu 19 listopada odbył się w naszej szkole IV Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Nauczyciela. W turnieju wzięło udział pięć drużyn – reprezentacja dziewcząt i chłopców z naszej szkoły, zaproszeni goście ze Szkoły Podstawowej, również dziewczyny i chłopcy oraz reprezentacja nauczycieli. Po zaciętych meczach zwycięstwo w kategorii dziewczyn i chłopców odniosła reprezentacja ZSP. Gratulujemy.

Najwięcej emocji wzbudziły mecze pomiędzy reprezentacją nauczycieli a reprezentacjami uczniów z SP i ZSP. Nauczycieli znakomicie w tym roku wspomógł uczeń III Lo Robert Maksymowicz. Po bardzo wyrównanej walce, zwycięstwo w dwóch meczach odniosła reprezentacja nauczycieli. Uczniowie zapowiadają wkrótce rewanż.

Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy dyplom i słodkie nagrody. Drużyny dziękują za kibicowanie i zapraszamy ponownie na rozgrywki w przyszłym roku.

S.Łuźniak

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

Dziennik

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?