Aktualności

Narodowe Święto Niepodległości

W dniu 11 - go listopada poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się o godz 11.40 przemarszem orkiestry, pocztów sztandarowych, harcerzy do Kościoła Parafialnego W Szczercowie. Tam odbyła się msza w intencji Ojczyzny i Narodu Polskiego oraz koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru oraz program artystyczny w wykonaniu uczniów SP w Szczercowie. Po zakończeniu uroczystości w Kościele, nastąpiło złożenie kwiatów w miejscach pamięci narodowej. Dziękujemy przedstawicielom pocztu sztandarowego za godne reprezentowanie szkoły w tak doniosłym wydarzeniu.  

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

Dziennik

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?