Aktualności

U nas mikołajki już w październiku!

W związku z realizacją projektu unijnego „Mój zawód – moja przyszłość” zakupiono i dostarczono do szkoły sprzęt i inne materiały do pracowni zawodowych: informatycznych, ekonomicznej i architektury krajobrazu, a także gabinetu doradcy zawodowego. Uczestnicy projektu, ale także inni uczniowie naszej szkoły będą mogli korzystać m. in. z: nowych serwerów, drukarek – w tym 3D, urządzeń wielofunkcyjnych, plotera, nowoczesnych aparatów fotograficznych, faksu, programów edukacyjnych.

Zakończono już rekrutację do projektu. Nauczyciele rozpoczęli studia podyplomowe, a uczniowie zaczynają zajęcia, a potem staże i praktyki.

Nowoczesny sprzęt, nowe kwalifikacje dla nauczycieli, doskonalenie umiejętności i stypendia dla młodzieży to podarunki od wcześniej rozpoczynającego w tym roku pracę, ale też niezwykle hojnego Mikołaja. Ciekawe, czy wszyscy obdarowani byli grzeczni.

 

Małgorzata Swędrak

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

11 październik 2019
09 październik 2019
04 październik 2019

Dziennik

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?