Aktualności

Maraton filmowy

Który uczeń chciałby zostać w szkole więcej czasu niż przewiduje jego plan lekcji? Pewnie niewielu. Tymczasem klasa I LO, pod czujnym okiem p.M.Dobrakowskiej i p.A. Kucharskiej, zdecydowała się spędzić w szkole całą noc z 5 na 6 października.

Nikt oczywiście nie miał zamiaru jej przespać. Wydarzenie to zaplanowano jako Nocny Maraton Filmowy połączony z Dniem Chłopaka.  Przedsięwzięcie to okazało się być świetną okazją do lepszego poznania siebie nawzajem i spędzenia wspólnie czasu w miłej atmosferze. Uczestnicy na pewno na długo go nie zapomną. Szkoła w nocy jest tak samo przyjemnym miejscem, jak w dzień.

 

M.Dobrakowska, P.Niewieczerzał

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

Dziennik

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?