Aktualności

Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Państwowa Inspekcja Pracy organizuje konkurs wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs jest organizowany w szkołach uczestniczących w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”. Realizowany pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Konkurs przebiega w trzech etapach, które organizowane są w ciągu jednego roku szkolnego.

I etap konkursu – szkolny odbędzie się 15.11.2018 r. w sali egzaminacyjnej. Test będzie się składał z 25 pytań wybranych z bazy pytań.

II etap konkursu - regionalny (do 10.03.2019 r.) Do etapu regionalnego przejdzie dwóch uczniów z najlepszymi wynikami etapu szkolnego. Etap ten odbędzie się w siedzibie Okręgowej Inspekcji Pracy w Łodzi. Miejsca I-III biorą udział w III etapie konkursu.

III etap konkursu - centralny (do 30.04.2019 r.) Finał konkursu w Warszawie dla najlepszych z najlepszych z 16 województw (3 uczniów z każdego województwa).

Regulamin

https://www.pip.gov.pl/pl/f/v/193188/poznaj%20swoje%20prawa%20w%20pracy%20regulamin%20edycja%206.pdf

BAZA PYTAŃ

https://www.pip.gov.pl/pl/f/v/193579/BAZA%20pytan%202018.pdf 

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie !!!!

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?