Aktualności

Ślubowanie klas I

Nasze pierwszaki bardzo radośnie i zabawnie rozpoczęły październik. W miniony poniedziałek (01.10.2018 r.) nasze pierwszaki ślubowały i przyrzekały przed sztandarem naszej szkoły, że będą godnie reprezentować naszą szkołę i dbać o nią jak najlepiej potrafią. W części artystycznej nasze ,,kociaki’’ sprostały przygotowanym zadaniom i wykazały się wolą walki, hartem ducha i poczuciem humoru.

Tą część przygotowała klasa II TIE wraz z panią A. Dorosławską oraz panem P. Sadzińskim. Konkurencje były różne: wyścigi, rysowanie swojego wychowawcy itd., ale oceniane przez wspaniałe Jury w skład którego wchodzili: Pani Stępień z Rady Rodziców, Ola Chudzik z 3 LO, Mikołaj Kozubowicz z 3 TI oraz ks. Mateusz Wójtowicz. Sprawdzaliśmy także wiedzę jaką posiadają pierwszaki na temat swojej szkoły, do której już oficjalnie zostali przyjęci. Tegoroczne ,, kocenie’’ wygrała klasa 1 LO, to oni za rok przygotują ślubowanie dla nowych już klas pierwszych. Oprócz tego zwycięscy zdobyli słodkie przekąski dla całej swojej klasy.

Jeszcze raz życzymy wam pierwszaki wszystkiego najlepszego w naszej szkole, która od dziś stała się też waszą szkołą.

Karolina Krata kl. IITIE

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?