Aktualności

Prawdziwa lekcja demokracji

Klasa II a LO miała przyjemność odbyć lekcję z wiedzy o społeczeństwie w Urzędzie Gminy w Szczercowie. Taka lekcja nie zdarza się co dzień, dlatego szczególnie doceniamy uprzejmość włodarzy gminy, którzy poświęcili swój czas, by opowiedzieć o działalności samorządu terytorialnego. Młodzież najpierw spotkała się z przewodniczącą Rady Gminy panią Barbarą Szczepanik, a następnie przyglądała się obradom Rady Gminy Szczerców w dniu 29 maja 2018r. Z kolei w dniu 14 czerwca 2018r. odbyło się spotkanie z panem wójtem Krzysztofem Kamieniakiem. Zarówno pani Przewodnicząca, jak i pan Wójt opowiedzieli o swojej pracy, przybliżyli uczniom zakres swoich kompetencji i zadań, a także mówili o planach na przyszłość. Z pewnością wiedza przekazana w ten sposób na dłużej zostanie w pamięci uczniów.

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?