Aktualności

Dzień Otwartych Drzwi

30 maja  mieliśmy okazję gościć w naszej szkole młodzież gimnazjalną ze Szczercowa, Rząśni, Ruśca, Chociwia, Kiełczygłowa, Woli Wiązowej oraz Kluk. Nasi młodsi koledzy mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną ZSP. Wydarzenie rozpoczęła część oficjalna – Pani Dyrektor Łucja Majchrzak powitała gimnazjalistów. Następnie odbyło się wręczenie nagród dla gimnazjalistów wyróżnionych w konkursie „Idiomy w obrazach”. W części artystycznej uczniowie naszej szkoły pochwalili się swoimi talentami. Odbyły się pokaz mody „Na sportowo” oraz pokaz Zumby. Nie mogło zabraknąć naszego szkolnego zespołu, który zagrał m.in. „Holiday” i „Wirtualnych chłopców”.

Kolejną atrakcją był spacer po szkole, podczas którego uczniowie gimnazjum poznawali ZSP, a także możliwości, jakie daje liceum, technikum oraz szkoła branżowa.   
W ramach otwartych lekcji gimnazjaliści rozwiązywali matematyczne zagadki, robili doświadczenia z chemii i biologii, układali puzzle edukacyjne z historii. Uczennice szkoły zawodowej tworzyły ciekawe i oryginalne fryzury. Inne częstowały pysznymi wypiekami, a chłopcy promowali zawód mechanik samochodowy. Na zakończenie imprezy gimnazjaliści mogli z nami porozmawiać przy grillu.

 

Dziękujemy organizatorom, a gimnazjalistów zapraszamy we wrześniu.

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?