Aktualności

ZSP w Szczercowie szkołą pierwszego wyboru!

Drodzy Gimnazjaliści! ZSP w Szczercowie Waszą szkołą pierwszego wyboru!

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie to: Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza, Technikum Informatyczne oraz Branżowa Szkoła I Stopnia.

W liceum proponujemy siedem typów klas: humanistyczna, lingwistyczna, matematyczno-fizyczna, biologiczno-chemiczna, medyczna, usportowiona i mundurowa.

W technikum kształcimy w zawodach: Informatyk, Ekonomista, Architekt Krajobrazu. Technik Informatyk dla zainteresowanych grafiką, diagnostyką,  administrowaniem sieci. Dla osób dokładnych, skrupulatnych i cierpliwych proponujemy technika  ekonomistę. Technik architektury krajobrazu przyszły wykonawca i projektant w zakresie utrzymania pięknych terenów zieleni.

Branżowa Szkoła I Stopnia to szkoła, która kształci m.in. w takich zawodach jak kucharz, sprzedawca, fryzjer, stolarz, elektryk, lakiernik, mechanik pojazdów samochodowych i wielu innych. W roku szkolnym  2018/2019 dostępne nowe zawody tj.: rolnik, ogrodnik, kierowca mechanik, magazynier-logistyk.

DLACZEGO MY?

  • Profesjonalna kadra nauczycielska i opieka psychologa, doradcy zawodowego, pedagoga,
  • Wysoka zdawalność egzaminów maturalnych i zawodowych,
  • Multimedialne sale dydaktyczne, doskanle wyposażone pracownie zawodowe,
  • Nowoczesna baza sportowa: pełnowymiarowe boiska, kompleks fitness i odnowy biologicznej,
  • Dostęp do bezpłatnego Internetu w całej szkole,
  •  Szeroki wybór zajęć pozalekcyjnych m.in. zespół muzyczny, koło fotograficzne i plastyczne, aerobik i inne zajęcia sportowe, pikniki naukowe, warsztaty i wycieczki, zajęcia na uczelniach wyższych,
  • Realizacja projektów unijnych, kolejna edycja w roku szkolnym 2018/2019

Zainteresowanych zapraszamy na Dzień Otwarty 30 maja 2018r.

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?