Aktualności

Warsztaty Uniwerstetu Łódzkiego

„ Autoprezentacja bez tajemnic” to tytuł warsztatów, w których wzięli udział uczniowie klas: 2 , 3a i 3b liceum oraz 4 technikum. Warsztaty poprowadziła Pani Marta Górecka pracownik  Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Dzięki nim młodzież dowiedziała się  co decyduje o pierwszym wrażeniu jakie robimy na innych. Prowadząca zwróciła uwagę na takie aspekty jak: mowa ciała, gestykulacja, mimika oraz odpowiedni strój. Formuła zajęć warsztatowych pozwoliła uczniom nabyć praktycznych umiejętności, które w przyszłości pozwolą uniknąć błędów przy autoprezentacji. 

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

11 październik 2019
09 październik 2019
04 październik 2019

Dziennik

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?