Aktualności

Targi Edukacji i Pracy

19 kwietnia 2018r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w  I Bełchatowskich Targach Edukacji i Pracy, które wspólnie zorganizowały Powiatowy Urząd Pracy wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie oraz Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczy Hufiec Pracy.Podczas targów młodzież klas maturalnych  zapoznała się z ofertą edukacyjną szkół wyższych m.in. Politechniki Łódzkiej, Częstochowskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu czy Społecznej Akademii Nauk i policealnych np. Teb Edukacja czy Cosinus oraz instytucji szkoleniowych. Podczas targów swoje stoiska mieli też pracodawcy z powiatu bełchatowskiego i okolic oferujący wolne miejsca pracy lub planujący w najbliższym czasie zwiększenie zatrudnienia w swojej firmie. Swoje stoiska miały również takie instytucje państwowe jak Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Sieradzu czy Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie.

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

11 październik 2019
09 październik 2019
04 październik 2019

Dziennik

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?