Aktualności

  Projekt czytelniczy w każdej klasie

  Zgodnie z założeniami Narodowego Programu Czytelniczego w każdej klasie od października do grudnia został zrealizowany projekt edukacyjny z wykorzystaniem księgozbioru biblioteki szkolnej. Młodzież indywidualnie lub w grupach zmierzyła się z rozmaitymi, wybranymi przez siebie zagadnieniami, a wyniki swojej pracy zaprezentowała na forum swoich klas. Pozostali uczniowie byli nie tylko słuchaczami, ale także brali czynny udział w zajęciach, a niekiedy cała klasa stawała się współuczestnikiem projektu. II A zrealizowała 2 projekty, a III TIE aż 4! Działania uczniów odbywały się pod kierunkiem wychowawców lub innych nauczycieli. A oto tytuły projektów:

  • Palenie zabija
  • Polecam Ci książkę
  • Jeden z dwudziestu trzech
  • Czytajmy poezję!
  • Co można zobaczyć w moim regionie?
  • Znaczenie naszych imion
  • Głośne czytanie kryminału
  • Metallica! I nic innego się nie liczy
  • Czarodzieje futbolu
  • Jak sobie radzić ze stresem?
  • Dlaczego warto czytać? Polecam książkę
  • Mapa najważniejszych polskich zabytków
  • Bezpieczeństwo w sieci
  • Polecam Wam tę książkę
  • Nałogi – droga do…
  • Zgadnij, z jakiej jestem książki
  • Miejsca, które warto zobaczyć

  Gratuluję pomysłowości i zaangażowania uczniom. Dziękuję za pomoc w realizacji wychowawcom i nauczycielom.

  Małgorzata Swędrak

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Czego szukasz?