Aktualności

Projekt czytelniczy w każdej klasie

Zgodnie z założeniami Narodowego Programu Czytelniczego w każdej klasie od października do grudnia został zrealizowany projekt edukacyjny z wykorzystaniem księgozbioru biblioteki szkolnej. Młodzież indywidualnie lub w grupach zmierzyła się z rozmaitymi, wybranymi przez siebie zagadnieniami, a wyniki swojej pracy zaprezentowała na forum swoich klas. Pozostali uczniowie byli nie tylko słuchaczami, ale także brali czynny udział w zajęciach, a niekiedy cała klasa stawała się współuczestnikiem projektu. II A zrealizowała 2 projekty, a III TIE aż 4! Działania uczniów odbywały się pod kierunkiem wychowawców lub innych nauczycieli. A oto tytuły projektów:

 • Palenie zabija
 • Polecam Ci książkę
 • Jeden z dwudziestu trzech
 • Czytajmy poezję!
 • Co można zobaczyć w moim regionie?
 • Znaczenie naszych imion
 • Głośne czytanie kryminału
 • Metallica! I nic innego się nie liczy
 • Czarodzieje futbolu
 • Jak sobie radzić ze stresem?
 • Dlaczego warto czytać? Polecam książkę
 • Mapa najważniejszych polskich zabytków
 • Bezpieczeństwo w sieci
 • Polecam Wam tę książkę
 • Nałogi – droga do…
 • Zgadnij, z jakiej jestem książki
 • Miejsca, które warto zobaczyć

Gratuluję pomysłowości i zaangażowania uczniom. Dziękuję za pomoc w realizacji wychowawcom i nauczycielom.

Małgorzata Swędrak

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

17 październik 2018
17 październik 2018
15 październik 2018

Dziennik

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?