Aktualności

  Nowości w bibliotece szkolnej

  W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, do realizacji którego przystąpiliśmy w tym roku szkolnym, zbiory biblioteczne wzbogaciły się o 764 nowe książki! Ostateczna lista tytułów powstała po konsultacjach z uczniami, rodzicami, a także nauczycielami, psychologiem szkolnym i biblioteką publiczną. Oprócz lektur zakupiliśmy różnorodne inne pozycje. Są wśród nich: kryminały, thrillery, horrory, fantastyka, literatura obyczajowa, popularnonaukowa oraz wiele innych książek. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Wszystkie pozycje zostały wpisane do ksiąg inwentarzowych i już od grudnia są udostępniane czytelnikom. Przypominam, że można wypożyczać książki również na ferie zimowe, a w czerwcu także na wakacje. Serdecznie zapraszam.

   

       Małgorzata Swędrak

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Czego szukasz?