Aktualności

Nowości w bibliotece szkolnej

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, do realizacji którego przystąpiliśmy w tym roku szkolnym, zbiory biblioteczne wzbogaciły się o 764 nowe książki! Ostateczna lista tytułów powstała po konsultacjach z uczniami, rodzicami, a także nauczycielami, psychologiem szkolnym i biblioteką publiczną. Oprócz lektur zakupiliśmy różnorodne inne pozycje. Są wśród nich: kryminały, thrillery, horrory, fantastyka, literatura obyczajowa, popularnonaukowa oraz wiele innych książek. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Wszystkie pozycje zostały wpisane do ksiąg inwentarzowych i już od grudnia są udostępniane czytelnikom. Przypominam, że można wypożyczać książki również na ferie zimowe, a w czerwcu także na wakacje. Serdecznie zapraszam.

 

     Małgorzata Swędrak

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

17 październik 2018
17 październik 2018
15 październik 2018

Dziennik

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?